Képzéseink

Képzéseinkről

Iskolánk OM kódja: 201622

Gimnázium nappali képzés: Tagozatkód - 0001  4 évfolyamos, általános tantervű oktatás,  kötelező két idegen nyelv, angol, és német.

Szakgimnázium nappali képzés: Tagozatkód - 0002 - 4 évfolyamos, általános közismereti tantárgyak, egészségügyi alapozó tantárgyak, kötelező egy idegen nyelv, angol vagy német.

Továbbtanulási lehetőség iskolánkban: a 13. évfolyamtól egészségügyi szakterületeken.

Az Angol-Magyar Érdekeltségű Gimnázium és Szakgimnázium Gödöllőn, az Faiskola tér 13. alatt található. Az épület jól megközelíthető minden irányból HÉV-vel, távolsági busszal és vonattal. A jelentkező diákok zöme a környékbeli településekről és Budapest hozzánk közeli kerületeiből jár be.

A nappali tanulólétszám 250 fő körül van. Párhuzamosan egy gimnáziumi, és egy szakközépiskolai osztály működik, átlagosan 25-30 fővel.

A tanulók többsége jó, vagy közepes eredménnyel érkezett, de a hátrányos helyzetű, tanulási nehézséggel küzdő diákok számára is nyitottak osztályaink.

A tanulmányok befejezése után biztos munkalehetőségek  Angliában és Németországban!