Főoldal

Kedves Szülők és Diákok!

Középiskolákban 2020. Március 19-én elindult a tantermen kívüli digitális interaktív oktatás! Ennek működésével kapcsolatban tájékoztattuk diákjainkat a facebook osztály csoportokon keresztül és felkészültek tanáraink az új módszerre!

1.       A digitális oktatás felülete a Moodle rendszer, amelyet a magyar egyetemek és több középiskola is használ. Ezen keresztül fognak a tanáraink online órákat tartani az ideiglenes órarend szerint.

2.       Napirendek megtartása és számonkérések ütközésének elkerülése érdekében az alábbi virtuális „ csengetési rend” szerint zajlanak az órák:

1.

2.

3.

10.40-11.25

4.

5.

11.30-13.00

6.

13.05-13.50

3.       Számonkérés: online felületen, házi feladat formájában

Kérjük diákjainkat működjenek együtt a szaktanáraikkal a tanév sikeres teljesítés érdekében!

Mindenki tartsa be a járványügyi szabályokat annak érdekében, hogy megvédjük egymást a fertőzéstől!

Intézményünk a járvánnyal kapcsolatos intézkedések miatt, jelenleg zárva tart!

Sürgős ügyintézés esetén az iskolát Galgócziné Csovban Marina 06 30 505 3252 telefonszámán keresztül érhetik el.

Igazgatóság